20. Tydzień Kina Hiszpańskiego powraca już w czerwcu!

Wraz z otwarciem kin na ekrany powraca długo oczekiwany Tydzień Kina Hiszpańskiego!

Warszawska edycja przeglądu rozpocznie się już 17 czerwca i potrwa nie jeden, ale dwa tygodnie. Będzie prawdziwą fiestą dla miłośników filmów z Półwyspu Iberyjskiego. Filmy, które zaprezentujemy, zabiorą widzów w podróż po Andaluzji, Walencji, Kastylii i León, Asturii, Kraju Basków i wielu innych urokliwych zakątkach Hiszpanii!

Tydzień kina Hiszpańskiego w Warszawie odbędzie się w dniach 17 – 24 czerwca w Kinie Muranów i 24 czerwca – 1 lipca w Kinie Luna.

Pełny repertuar Tygodnia Kina Hiszpańskiego w obu warszawskich kinach opublikujemy w najbliższy poniedziałek.

Tydzień Kina Hiszpańskiego zawita również do innych polskich miast, w których był zapowiadany w marcu – terminy i program podamy już wkrótce!

Na program Tygodnia Kina Hiszpańskiego złoży się szesnaście tytułów, reprezentujących najlepsze hiszpańskie produkcje ostatnich lat, od bijących rekordy popularności hitów kina komercyjnego po artystyczne perełki z największych światowych festiwali. Przegląd zainauguruje „Póki trwa wojna” – prezentowane na prestiżowych festiwalach w Toronto i San Sebastian najnowsze dzieło hiszpańskiego reżysera Alejandra Amenabara, twórcy nagrodzonego Oscarem filmu „W stronę morza”.

Pełny program

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s