Gorące Lato Kina Hiszpańskiego!

Najlepsze filmy 20. Tygodnia Kina Hiszpańskiego przez całe lato w kinach w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu!

Litus

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom widzów, przedłużamy przegląd kina hiszpańskiego! Już w najbliższy piątek rusza Lato Kina Hiszpańskiego – pokazy najpopularniejszych filmów z repertuaru Tygodnia Kina Hiszpańskiego, które w lipcu i sierpniu będą gościć na ekranach kin w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu! To wyjątkowa okazja, żeby nadrobić festiwalowe zaległości lub ponownie spotkać się ulubionymi bohaterami.

Plan projekcji Lata Kina Hiszpańskiego

Lato Kina Hiszpańskiego rozpocznie się pokazem filmu, który już zdążył podbić serca festiwalowej publiczności. Zwariowana komedia Jak zostać cesarzem to podróż ze słonecznej Andaluzji prosto do cesarskiej Japonii i zderzenie gorącego hiszpańskiego temperamentu z wyrafinowaną japońską etykietą.

Jak zostać cesarzem

W najbliższym tygodniu zapraszamy też między innymi na pokazy przebojowych komedii ze szczytu hiszpańskich list przebojów – Gdybym był bogaty i Mam to pod kontrolą, oraz dodatkowy pokaz filmu otwarcia Póki trwa wojna w reżyserii nagrodzonego Oscarem Alejandra Amenabara.

Pokazy Lata Kina Hiszpańskiego odbywają się w warszawskim Kinie Luna i Kinie Muranów, wrocławskim Kinie Nowe Horyzonty i krakowskim Kinie Pod Baranami.

Bilety dostępne są w kasach i na stronach poszczególnych kin.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s