Spot 21. Tygodnia Kina Hiszpańskiego


Upalny klimat, gorące emocje i płomienne temperamenty – to wszystko od 9 marca znajdziecie w programie Tygodnia Kina Hiszpańskiego!

Nie możecie doczekać się spotkania w kinie? Już dziś mamy dla was nasz coroczny festiwalowy spot – esencję tego, co czeka was już za nieco ponad tydzień!

Music with 100% necessary rights
licensed by CLOSER MUSIC
„Shake It” – Jerry Donkins
www.closermusic.com


Spot, jak co roku, zmontował dla nas Marcin Sołtysik.

O oprawę muzyczną zadbał patron festiwalu, Closer Music.

O Closer Music

Closer Music to jedna z pierwszych firm na świecie oferująca – w 100% bezpieczne – katalogi muzyczne w modelu Direct Music License. Założona w 2019 roku przez doświadczonych managerów z branży muzycznej i medialnej, od samego początku współpracuje z producentami i muzykami z całego świata. Nasze utwory – powstające w topowych studiach m.in. w Los Angeles i Londynie – każdego dnia współtworzą budowanie wizerunku naszych Klientów – wiodących firm z Polski i Europy.

Już wkrótce światło dziennie ujrzą platforma i aplikacja Closer Music, w których, zarówno indywidualni odbiorcy, jak i podmioty profesjonalne, będą mieć najwyższej jakości utwory Direct Music License na wyciągnięcie ręki.


21. Tydzień Kina Hiszpańskiego odbędzie się w dniach 9-16 marca 2023 w siedmiu miastach w Polsce – w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku i Łodzi.

Organizatorami przeglądu są AP Mañana, Ambasada Królestwa Hiszpanii, Biuro Radcy ds. Turystyki Ambasady Hiszpanii w Polsce, Instytut Cervantesa w Warszawie oraz Instytut Cervantesa w Krakowie.

Patronami wydarzenia są Sevilla City Office, Closer Music, Kino, Stowarzyszenie Kin Studyjnych.

tydzienkinahiszpanskiego.com | Facebook | Instagram | Kino po hiszpañsku

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s