Najnowszy film hiszpańskiej gwiazdy w sekcji Santander Bank Polska zaprasza

Już 14 marca rozpocznie się Tydzień Kina Hiszpańskiego, jedyne w Polsce wydarzenie poświęcone wyłącznie kinematografii z Półwyspu Iberyjskiego. Odbywający się w dziesięciu polskich miastach festiwal to wyjątkowa okazja, by zobaczyć najpopularniejsze i najczęściej nagradzane filmy ubiegłego sezonu.

Z przyjemnością informujemy, że oficjalnym mecenasem Tygodnia Kina Hiszpańskiego został Santander Bank Polska. Dzięki wsparciu mecenasa, festiwal może poszerzać swój program, docierając do jeszcze większej liczby miłośników hiszpańskiej kinematografii.

Od lat jednym z najważniejszych obszarów naszych działań sponsorskich jest kultura. Szczególnie chętnie angażujemy się projekty, które zostają w pamięci odbiorców dłużej dzięki emocjom, które za sobą niosą. I do świata pełnego przeżyć właśnie zapraszamy Państwa podczas Tygodnia Kina Hiszpańskiego. W jego ramach będzie można obejrzeć zarówno najgłośniejsze nowe produkcje z Półwyspu Iberyjskiego, jak i kameralne filmy artystyczne. Festiwal jest nam bliski tym bardziej, że już od 8 lat jesteśmy częścią wywodzącej się z Hiszpanii globalnej Grupy Santander – powiedziała Katarzyna Meissner, dyrektor Biura Sponsoringu i Projektów Relacyjnych w Santander Bank Polska.

Mokra robota reż. Gracia Querejeta

Wśród największych hitów przeglądu znajdują się „Królestwo” Rodriga Sorogoyena, „Mistrzowie” Javiera Fessera oraz „Mokra robota”, jedna z najpopularniejszych hiszpańskich produkcji ostatniego sezonu, autorstwa Gracii Querejety.

Organizatorzy:

Mecenas:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s